Spacious And Charming Apartment In The Centre

  • 80 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

3-pokojowy Spacious And Charming Apartment In The Centre Budapeszt jest usytuowany maksymalnie 1 km od takich obiektów jak Bazylika św. Stefana, jedynie 10 min piechotą od stacji metro Fovam Square. Obiekt położony jest prawie 25 min pieszo od dworca kolejowego Nyugati i tuż za rogiem od przystanku autobusowego Kalvin ter M.

Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, apartament oferuje również jadalnię.

Apartament o powierzchni 80 m² szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy 08. Józsefváros w Budapeszcie. Skwer Wolności leży w około 2 km, a Uniwersytet im. Loránda Eötvösa w Budapeszcie znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Spacious And Charming Apartment In The Centre. Popularne atrakcje w pobliżu apartamentu to Wielka Hala Targowa w mniej niż 650 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious And Charming Apartment In The Centre Budapeszt
Raday Buzz
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Raday Buzz

9.3
Wspaniały 10 opinii
117 m od nieruchomości
Moldavit Nature Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Moldavit Nature Studio

9.7
Wyjątkowy 44 opinie
128 m od nieruchomości
USD 99 USD 89
za noc
Better Than Home Baross4
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Better Than Home Baross4

9.5
Wyjątkowy 153 opinie
179 m od nieruchomości
USD 85 USD 77
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    20 km

    Stacje kolejowe

    Eastern Railway Station
    2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiMA24094596
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Spacious And Charming Apartment In The Centre akceptuje zwierzęta?
      Niestety Spacious And Charming Apartment In The Centre nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Spacious And Charming Apartment In The Centre jest kuchnia?
      W Spacious And Charming Apartment In The Centre goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    20 km

    Stacje kolejowe

    Eastern Railway Station
    2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious And Charming Apartment In The Centre Budapeszt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij